Keresés

Hírek

      

                  Kréta

              Facebook

 

     

     

 

Alapítvány

 

  

Szervátiusz Jenő Általános Iskola Alapítványa

Adószám: 18156223-1-42

 

Köszönjük!

Pályaválasztási est

Október 18-án pályaválasztási estet tartottunk 7-8-os diákjaink és szüleik számára, melyre közel 80-an érkeztek. A program első részében tájékoztatót tartottunk a középfokú beiskolázás rendjéről, valamint a központi írásbeli vizsgákról, a tanulmányi területre, a felvételi tájékoztatóra, a felvételi pontszámok kiszámítására vonatkozó kérdésekre kaphattak választ a szülők. Ezalatt, volt tanítványaink tartottak élménybeszélgetést diákjainkkal, ahol közvetlenül, a közelálló korosztállyal beszélgethettek a továbbtanulás kérdéseiről. Ezután az iskola aulájában 13 középiskola standjai várták a workshopra látogatókat, tájékoztatták iskolájukról az érdeklődőket, számtalan kérdésre választ adtak, szóróanyagokat osztottak. Befejezésül az informatikai pálya sokszínűségéről, lehetőségeiről, előnyeiről a Digitális Diák-Almafa Mozgalom szakemberei tartottak előadást.