Akikre büszkék vagyunk..!

 

Név

Verseny neve

Helyezés

Felkészítő tanár 

Cserni László (7.a)

Gyermek Országos Bajnokság

 400 m gyorsúszás

III. helyezett  
Cserni László (7.a)

Gyermek Országos Bajnokság

400 m vegyesúszás

III. helyezett  
Cserni László (7.a)

Gyermek Országos Bajnokság

1500 m gyorsúszásban

III. helyezett  

 Fiú torna csapatunk (Juhász Ádám, Schiller Máté, Nagy- Mosotori Bence, Huang Lui, Lakatos Bence, Szalontai-Virág István, Ujvári Boldizsár

 

 

 

 

 Kerületi Diákolimpia   II. Helyezett  Kiss Éva, Németh József
 Nagy-Monostori Bence  Kerületi Diákolimpia   I. és II. helyezett  Kiss Éva, Németh József
 Huang Lui  Kerületi Diákolimpia   III. és IV. helyezett  Kiss Éva, Németh József
 Szalontai-Virág István  Kerületi Diákolimpia   III. helyezett  Kiss Éva, Németh József

 Leány torna csapatunk

( Regős Zoé, Váradi Nelli, Novák Borbála, Szedliczky Barbara, Németh Lili, Nagy-Monostori Anna

 Kerületi Diákolimpia  VII. helyezett  Kiss Éva, Németh József
 Jakab Máté (6.b)  Országos Cápa Bajnokság   III., V. helyezett  
Mándoki Liliána (5.a)   Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny  VI. helyezett  Kocsis Zsuzsanna
 Juhász Kázmér (5.b)  Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny  I. helyezett  Winkler Margit
 Kreiter Jacklin (7.a)  Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny   I. helyezett  Kocsis Zsuzsanna
 Németh Lili (5.a)  Kazinczy kerületi verseny  Bronz fokozat  Kocsis Zsuzsanna
 Kiss Fanni (7.a)  Kazinczy kerületi verseny  Bronz fokozat  Kocsis Zsuzsanna
Demeter Zsombor (5.a)  Kerületi prózamondó verseny  Ezüst minősítés  Kocsis Zsuzsanna
 Fekete Attila (6.a)  Kerületi prózamondó verseny  Ezüst minősítés  Kocsis Zsuzsanna
 Hurtyák Dominik (7.a)  Kerületi prózamondó verseny  Ezüst minősítés  Kocsis Zsuzsanna
 Fiúcsapat: Lakatos Szabolcs (4.b), Juhász Ádám (4.b), Schiller Máté (5.a), Gazdag Marcell (5.a), Kiss Dávid (5.a), Szalontai- Virág István (5.a)  Kerületi tornaverseny  II. helyezett  Kiss Éva
 Lánycsapat: Novák Borbála (5.a), Németh Lili (5.a), Regős Zoé (5.a), Nagy Monostori Anna (3.a), Szedliczky Barbara (3.a), Hui (1.a)  Kerületi tornaverseny  II. helyezett  Kiss Éva
 Gazdag Marcell (5.a)

 Kerületi tornaverseny

Összetett gyakrolat és talajtorna

 I. helyezett  Kiss Éva
 Nagy- Monostori Anna  Kerületi tornaverseny

Összetett gyakrolat és talajtorna

 III. helyezett  Kiss Éva
 Kosárlabda csapat: Zsirka Erzsébet (6.b), Bíró Viktória (6.a), Tomka Diána (6.a), Németh Lili (5.a), Szabó Zsófia (5.a), Soós Petra (5.b)  Kerületi kosárlabda verseny  I. helyezett  Németh József
 Floorball csapatIII. korcsoport: Szalontai- Virág István (5.a), Lui Huang Xuan (5.a), Pál András (6.a), Kiss Hunor (5.a), Rácz Kende (5.a)  Kerületi floorball verseny  III. helyezett  Ágoston Zsolt
 Floorball csapat IV. korcsoport: Pápai Péter (7.a), Juhász Mátyás (7.a), Bánóczi Kristóf (7.a), Radó Emilián (7.b), Neubauer Csilla (7.a)  Kerületi floorball verseny  II. helyezett  Ágoston Zsolt